Linki do poduszki #2

Ostatnio czas leci mi jak szalony. Mam masę rzeczy „do roboty”, ale o dziwo wszystko jestem w stanie wykonać i na wszystko mam czas – nie wiem, jak wy, ale im więcej mam pracy, tym więcej czasu wolnego. Próbowałam mieć mniej zajęć i więcej wolnych chwil, ale nie wychodzi mi to w ogóle.. W tym tygodniu wpadło mi „na ekran” kilka ciekawych artykułów. Zapraszam na kolejną dawkę interesujących linków z mojego tygodnia

Czarna listów składników w kosmetykach Polecam zerknąć, nawet jeżeli nie jesteście wielkimi fanami drogerii i zakupów kosmetycznych.

50 rzeczy do zrobienia w Londynie Londyn jest na mojej liście miast do odwiedzenia, jednak aktywności, o których wspomina Angela jest tak dużo, że będę musiała jechać na kilka razy, żeby wszystko odhaczyć

Darmowe publikacje The Metropolitan Museum Of Art Nowojorskie Muzeum zdigitalizowało swoje publikacje z 50 lat i za darmo udostępniło. Warto przeszukać katalog – pozycji jest tak dużo, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak połączyć pracę z podróżowaniem? Zastanawiam się, czy byłabym skłonna porzucić stabilną pracę na rzecz podróżowania i niepewnych zarobków..?

Najpiękniejsze kadry filmowe Mam swoje dwa typy: Helena Bonham Carter z Podziemnego kręgu i Oliwia Dąbrowska (dziewczynka w czerwonym płaszczyku) z Listy Schindlera. Świetne ujęcia!

Jak „zazielenić” swoją przestrzeń? Wraz z nadchodzącą wiosną nachodzi mnie ochota na kwiaty w mieszkaniu. Najlepiej, żeby nie potrzebowały regularnego podlewania.. I akurat znalazłam ostatnio bardzo fajny artykuł – Emily interesująco podrzuca porady początkującym „zieleniaczom”/”zazieleniaczom” (?).

Czy samorozwój to strata czasu? Edyta Zając, psycholog i trener personalny, obszernie odpowiada na to pytanie.

Co przyciągnęło waszą uwagę w ubiegłym tygodniu?

4 Replies to “Linki do poduszki #2”

  1. o! Wiele bardzo ciekawych linków Idę czytać Dzięki;*

    1. Mam nadzieję, że coś z nich przypadnie Ci do gustu

  2. Ciekawe linki godne polecenia! Londyn u mnie na liście marzeń, czyli do zrealizowania

    1. Dziękuję, zapraszam częściej

Dodaj komentarz