Linki do poduszki #4

Kwiecień zaczyna się mega letnio! Nie zdążyłam nawet pochodzić w przejściowej kurtce – od razu zrzuciłam wszystkie warstwy na rzecz samej bluzy. No ale mi taka pogoda bardzo odpowiada.. Dzisiaj kolejna porcja linków – nagromadzane chyba od miesiąca w takiej ilości, że znowu muszę je wam dawkować

Które wino do obiadu? Można przyszpanować podczas randki, albo niedzielnego obiadku

Karl Lagerfeld nudnym człowiekiem nie jest Jak zobaczyłam jego „biblioteczkę” to spadłam z zachwytu i zazdrości!

Dla fanów książek i sztuki Nie jest łatwo stworzyć okładkę książki, która przyciąga wzrok i dodatkowo jest dziełem sztuki. Tutaj kilku osobom udało się zgrać te dwie rzeczy.

„Ubieraj się klasycznie” znów zachwyca Na blogu Marii zawsze znajdzie się coś ciekawego. Jedna z jej analiz kolorystycznych dotyczy porównania typów urody do.. obrazów. Wyszło ekstra!

Kolejny link związany ze sztuką Podglądamy artystów podczas procesu twórczego 100 sławnych twórców w swoich pracowniach – nie dość, że są tu ciekawe wnętrza, to do tego mamy udokumentowane chwile pracy sławnych artystów, dla mnie lepiej być nie może

Jak wypromować swojego zwierzaka na gwiazdę Internetu? Właścicielka umieściła swojego kota w sławnych obrazach i udostępniła je w Internecie. Dawno się tak nie uśmiałam!

U Pauliny trochę wspomnień Czyli post w stylu „gimby nie znajo”. Łezka się w oku zakręciła.. A tutaj druga część I tak samo nostalgicznie.

W jaki sposób blokujemy sobie drogę do szczęścia? Na swoim blogu Iga Będkowska przedstawia 12 irracjonalnych przekonań, które hamują nasze działania w drodze ku lepszemu życiu.

A na blogu Kasi podsumowanie marca w akcji 12 niecodziennych rzeczy Polecam zajrzeć – coraz więcej osób bierze udział, można zainspirować się do ciekawych działań

I na koniec piosenka, którą nucę ostatnio dzień i noc.

A czy wy natrafiliście ostatnio na coś ciekawego w sieci?

9 Replies to “Linki do poduszki #4”

 1. MonotematycznaOna says: Odpowiedz

  Muszę wiele ponadrabiać w kwestiach blogowych dlatego lecę poczytać co polecasz, bo zapowiada się bardzo ciekawie.

  1. Polecam się na przyszłość

 2. Piosenka jest super! Dzięki, jakoś na nią wcześniej chyba nie wpadłam…

 3. Ojoj ile ciekawych tematów zebrałaś! Super! Wiele do nadrobienia mam.:D

 4. Bardzo dziękuję za polecenie!

  1. Nie ma za co – z przyjemnością dzielę się interesującymi artykułami innych

 5. Ostatnio bardzo często słyszę Coldplay’a na stacjach radiowych, ale przeznam, że podoba mi się ta piosenka

Dodaj komentarz