12 niecodziennych rzeczy – miesiąc jedenasty i dwunasty

winter

Trochę mi zeszło z podsumowaniem listopada i grudnia. Końcówka roku i początek kolejnego zawsze są u mnie szalone. Tak się wszystko poukładało, że o moich 12 niecodziennych rzeczach jedenastego i dwunastego miesiąca przeczytacie dopiero dzisiaj, zapraszam

***

Listopad tego roku był dla mnie dość przełomowy. Podjęłam decyzję, która wywróciła moje życie do góry nogami.

Nie żałuję jej.

Uważam, że jeżeli coś nam nie pasuje w naszym życiu, to powinniśmy to zmienić. Walczyć o lepsze. Mieć cel i realizować go. Nie bać się! Lepsze jutro samo nie nadejdzie. To my musimy na nie zapracować.

O tych zmianach pisałam tutaj.

Kolejną niecodzienną rzeczą w listopadzie był mój całkowity powrót do czytania.

book reading

W szkole byłam totalnym molem książkowym (przybliżałam wam ten temat tutaj). Potem studenckie lektury obowiązkowe wywołały we mnie wstręt do czytania w wolnym czasie, który trwał kilka lat.

Dopiero w zeszłym roku kalendarzowym, a zwłaszcza w końcówce, wróciłam do mojej zaginionej miłości

Wszystkimi lekturami dzielę się z wami na Instagramie

Grudzień z kolei przyniósł wiele niecodziennych rzeczy przede wszystkim w sferze blogowej. Sądzę, że zauważyliście moją zwiększoną aktywność na stronie, fanpage’u oraz Instagramie :) 

Oprócz poszukiwania pracy, wolny czas prawie w całości poświęcam blogowi. Planuję teksty, szukam nowych tematów, pracuję nad szablonem i logiem. Sprawia mi to ogromną przyjemność, a gdy widzę wasz odzew, satysfakcja i zadowolenie rosną i rosną..

blogger bed morning

Niecodzienną rzeczą grudnia była także własna domena! Jestem bardzo dumna z tego kroku – nie ma co ukrywać, że również wpłynął na moje podejście do blogowania.

***

Wyzwanie 12 niecodziennych rzeczy jest świetne! Sprawiło mi wielką frajdę – wzmocniło pozytywne nastawienie do życia, docenianie wielu spraw i cieszenie się z nawet najmniejszych rzeczy. W tym roku nadal będę w nim brała udział i dzieliła się z wami moimi przeżyciami

A ty? Może jednym z twoich postanowień będzie robienie czegoś niecodziennego każdego miesiąca? U Kasi, pomysłodawcy akcji, znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Gorąco cię zachęcam do podjęcia wyzwania!

4 Replies to “12 niecodziennych rzeczy – miesiąc jedenasty i dwunasty”

  1. Catherine Agathe says: Odpowiedz

    Gratuluję konsekwencji i trzymam kciuki za ciąg dalszy…☺👍

  2. No właśnie! Gratuluję domeny

Dodaj komentarz